Zalewski z kolejną zapowiedzią nowej płyty. Czas na balladę o miłości

/ 24 maja, 2024

Krzysztof Zalewski opublikował właśnie utwór pt. „Kochaj”. To kolejna zapowiedź jego nowej płyty.


Krzysztof Zalewski powraca z nowym albumem studyjnym zatytułowanym „Zgłowy”. Płyta ukaże się jesienią 2024 roku, a niedawno artysta podzielił się z fanami tytułowym singlem.

Właśnie do sieci trafiła kolejna kompozycja. „Kochaj” to epicka ballada o miłości, a przygotowany na jej potrzeby teledysk znajdziecie poniżej. Wyreżyserował go Michał Sierakowski.

Zalewski o utworze „Kochaj”:

Tematyka piosenki „Kochaj” jest chyba oczywista, ale spróbuję się rozwinąć. To numer o tęsknocie. O potrzebie miłości, albo może nawet bardziej o potrzebie wypełnienia braku, co go każdy w sercu nosi. O szukaniu szczęścia poza sobą, co kończy się zawsze raczej niewesoło. Ale tu już odbijamy w filozoficzne tematy, a przy klasycznej rockowej balladzie nie ma co dzielić włosa na czworo. O miłości jest to piosenka i tyle. Zainspirowana trochę „Wild Is The Wind” Bowiego. Proszę się wzruszać!

Niedawno Krzysztof Zalewski ogłosił pierwsze koncerty, które odbędą się jeszcze w 2024 roku. Na pewno odwiedzi sześć polskich miast, ale zapowiedział, że to jeszcze nie koniec ogłoszeń.

KOMENTARZE

Przeczytaj także