Mando Diao już za kilkanaście dni zagrają dwa koncerty w Polsce

/ 16 listopada, 2023

Wielkimi krokami zbliżają się dwa zapowiedziane kilka miesięcy temu klubowe koncerty zespołu Mando Diao.


Muzycy z zespołu Mando Diao promują właśnie swój najnowszy, wydany pod koniec kwietnia album „Boblikov’s Magical World”. W ramach europejskiego tournée już niedługo dwukrotnie zagrają w naszym kraju.

Mando Diao pojawi się 24 listopada w warszawskiej Proximie oraz 25 listopada w krakowskim Kwadracie. Bilety na oba koncerty wciąż dostępne są w sprzedaży!

Mando Diao od zawsze byli wolnymi duchami. Zawsze szli własną drogą, sprzeciwiali się autorytetom i cieszyli się hedonistyczną stroną życia, co przyczyniło się do udanej i muzycznie bogatej kariery zespołu, która w tym roku obchodzi swoje 20-lecie.

Postać Boblikova, symbol nowego studyjnego albumu Mando Diao „Boblikov’s Magical World”, reprezentuje osobowość, którą nosimy w sobie i która lubi odwracać rzeczy do góry nogami – mały diabeł na naszych ramionach. Nie jest on zły; po prostu szuka przewagi i manipuluje rzeczami na swoją korzyść. Jako mózg operacji, zwykle nie jest on w centrum uwagi. Ta anonimowość daje mu poczucie bezpieczeństwa i szacunku, nawet jeśli jest zaangażowany w niektóre podejrzane działania.

KOMENTARZE

Przeczytaj także