Marcin Patrzałek, wirtuoz gitary, zagrał Led Zeppelin. Docenili go Tom Morello i Paul Stanley!

/ 16 lutego, 2021

20-letni Marcin Patrzałek przygotował swoją niecodzienną interpretację utworu „Kashmir”. Została ona zauważona na całym świecie.


Marcin Patrzałek, który na Instagramie publikuje pod pseudonimem „marcin.music”, zainteresował swoją interpretacją „Kashmir” z repertuaru Led Zeppelin samych Toma Morello oraz Paula Stanleya z Kiss. O sprawie napisała internetowa odsłona magazynu „Rolling Stone”!

Polski artysta pochodzący z Kielc ma na koncie dwa albumy z lat 2016 i 2018. W 2019 roku Marcin Patrzałek wystąpił w amerykańskiej odsłonie programu „Mam talent” i dotarł do półfinału. Niedługo później podpisał umowę z Sony Music, a następnie opublikował single „Snow Monkey” i „Moonlight Sonata”. Wcześniej nagrywał niecodzienne covery – między innymi „Enter Sandman” Metalliki.

Ostatnio natomiast na swoim Insagramie opublikował nagranie z interpretacją utworu „Kashmir” Led Zeppelin. Wideo cieszy się dużym zainteresowaniem, a wpadło nawet w ręce dwóch znanych muzyków. Paul Stanley z Kiss napisał „WOW!” i udostępnił nagranie na swoim koncie, natomiast Tom Morello do wideo dodał komentarz:

Niektórzy ludzie są po prostu niesamowicie utalentowani!

Poniżej wspomniane nagranie:

fot. Baykah (Creative Commons 4.0)

5X WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także