Myles Kennedy (Alter Bridge) singlem zapowiedział nowy album. Kiedy premiera? [WIDEO]

/ 16 lutego, 2021

Właśnie w sieci pojawiła się zapowiedź nowej płyty Mylesa Kennedy’ego zatytułowanej „The Ides Of March”.


Myles Kennedy, wokalista Alter Bridge oraz  Slash and the Conspirators, wykorzystał niedawny okres pandemii, by sfinalizować swój drugi solowy album. Efektem końcowym jest nowa, ekscytująca płyta „The Ides Of March”, która łączy miłość Mylesa do rocka, bluesa i country. Krążek ten ukaże się 14 maja 2021 roku nakładem Napalm Records.  

W pierwszym singlu „In Stride” Myles gra na gitarze w stylu slide, a w warstwie lirycznej piosenka zawiera proste przesłanie, by „do wszystkiego podchodzić na spokojnie”. Za wideo do „In Stride” odpowiedzialny jest Stefano Bertelli (który nakręcił też klip  do „Native Son” Alter Bridge). W animowanym klipie nadchodzi koniec świat, a Myles podchodzi do tego ze stoickim spokojem.

Wyluzuj. To właściwie podsumowuje wszystko. Tekst maluje obraz surwiwalisty, który przygotowuje się na nadchodzącą apokalipsę zombie. A zainspirowała mnie pierwsza fala lockdownów, kiedy wszyscy zaczęli kupować ogromne ilości papieru toaletowego i innych materiałów. Zacząłem zadawać sobie pytanie, czy rozsądniej byłoby spojrzeć na to z większej perspektywy i nie reagować przesadnie… zachować spokój i dalej toczyć ten wózek.

– tak Myles Kennedy mówi o tym singlu.

Tracklista „The Ides Of March”:

 1. Get Along                           
 2. A Thousand Words
 3. In Stride
 4. The Ides of March
 5. Wake Me When It’s Over
 6. Love Rain Down
 7. Tell It Like It Is
 8. Moonshot
 9. Wanderlust Begins
 10. Sifting Through The Fire
 11. Worried Mind

Okładka nowej płyty:

Płyta „The Ides Of March” dostępna będzie w następujących formatach:

 • Album w wersji cyfrowej
 • 1 CD
 • 1 CD Digi  (zamówienia wysyłkowe realizowane przez Napalm, limitowana ilość 500 szt.),
 • 2 LP z czarną płytą
 • 2 LP z szarą płytą (poza USA)
 • 2 LP z płytą w kolorze przeźroczystej, butelkowej zieleni (zamówienia wysyłkowe realizowane przez Napalm, limitowana ilość 400 szt.),
 • limitowana edycja dla najbardziej zagorzałych fanów: 2 LP z bezbarwną płyta z plamami zieleni/ bieli/ fioletu + wydruk na aluminium (zamówienia wysyłkowe realizowane przez Napalm, limitowana ilość 300 szt.),
 • Limited Deluxe Box: świecący w ciemności winyl + grafika okładki + 7” świecące w ciemności demo singla  „A Thousand Words” + wisiorek+ slipmata (zamówienia wysyłkowe realizowane przez Napalm, limitowana ilość 700 szt.).

fot. Chuck Brueckmann

KOMENTARZE

Przeczytaj także