Marilyn Manson i Johnny Depp w krwawym teledysku [WIDEO]

/ 10 października, 2017

Do utworu „Say10” powstał kolejny teledysk promujący album „Heaven Upside DownMarilyna Mansona. W klipie gościnnie wystąpił aktor i przyjaciel Mansona, Johnny Depp.

Przystanek Woodstock 2018. Znamy termin imprezy

Prowokujący klip, w którym oprócz Mansona i Deppa możemy ujrzeć sporo krwi i nagości jest już drugim, promującym najnowszy album artysty.

Marilyn Manson – „Say10”

Pierwotnie cała płyta miała nosić tytuł „Say10” i ukazać się w lutym tego roku, jednak premierę przesunięto na październik, a tytuł zmieniono na „Heaven Upside Down”. Tak Manson tłumaczył niedawno opóźnienie:

Gdyby płyta wyszła wtedy, kiedy zamierzałem, kiedy myślałem, że jest ukończona, czyli w lutym, nie byłoby na niej utworów „Revelation #12,” „Heaven Upside Down” i „Saturnalia”. To są trzy kluczowe piosenki, które opowiadają całą historię. Wszystkie te teksty miałem już napisane, ale nie mogłem dla nich znaleźć miejsca. Gdyby to był film, znalazłyby się one na początku, w środku i na końcu. Po „Heaven Upside Down” jest piosenka, która nadawałaby się pod napisy końcowe, podsumowuje historię płyty, a interpretacja należy do słuchacza.

Aktualnie Marilyn Manson ma krótką przerwę w trasie po tym, jak doznał kontuzji podczas koncertu w Nowym Jorku. 30 września 2017 roku, podczas wykonywania utworu „Sweet Dreams (Are Made Of This)Marilyn Manson został przygnieciony elementem dekoracji. Koncert przerwano, a artysta został przewieziony do szpitala.

Jego przedstawiciel wydał oświadczenie, w którym oznajmia, że część koncertów nie odbędzie się w zaplanowanym terminie.

Marilyn Manson został zmuszony odwołać kilka październikowych koncertów amerykańskiej trasy. W sobotni wieczór legendarny wykonawca doznał kontuzji, która zmusiła go do wcześniejszego zakończenia koncertu w nowojorskim Hammerstein Ballroom. Jego kontuzja została opatrzona w pobliskim szpitalu, a teraz będzie odpoczywał w swoim domu w Los Angeles.

Wszystkie koncerty od Bostonu, 2 października, do Houston, 14 października, zostaną przełożone na inny termin. Manson ma nadzieję wrócić na scenę wkrótce. Niebawem podamy więcej szczegółów.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także