Marilyn Manson odpowiedział na oskarżenia byłych partnerek

/ 2 lutego, 2021

Od wczoraj głośno jest o tym, że Marilyn Manson dopuścił się maltretowania byłych partnerek. Artysta postanowił odpowiedzieć na oskarżenia.


Evan Rachel Wood, była partnerka Marilyna Mansona w latach 2007-2010, opublikowała wczoraj wstrząsającą relację tego, jak wyglądał ich związek.

We wpisie na Instagramie przeczytać mogliśmy między innymi:

Osobą, która mnie maltretowała był Brian Warner, znany także jako Marilyn Manson. Zaczął się do mnie zalecać, kiedy byłam nastolatką i okropnie się nade mną znęcał przez parę lat. Poddał mnie praniu mózgu, manipulował mną i podporządkował sobie. Mam dość życia w lęku przed zemstą, pomówieniami lub zastraszaniem. Chcę wskazać, jak niebezpiecznym człowiekiem jest i zaapelować, żeby został powstrzymany zanim zrujnuje więcej żyć. Wspieram inne ofiary, które postanowią przerwać milczenie.

Jej cały post znajduje się na Instagramie.

Pod wpisem Wood odezwały się również inne kobiety, które związane były z Mansonem. Wszystkie zgodnie twierdziły, że dopuszczał się on różnych form maltretowania.

Niedługo po pojawieniu się tych wpisów, postanowił odnieść się do nich sam Manson. Wydał oświadczenie, w którym przeczytać możemy:

Oczywiste jest, że moje życie i sztuka są magnesami dla różnego rodzaju kontrowersji, ale ostatnie oskarżenia skierowane w moją stronę są okropnym zniekształceniem rzeczywistości. Moje intymne relacje zawsze były całkowicie zgodne i dopasowane do partnerów myślących podobnie jak ja. Niezależnie od tego jak – i dlaczego – teraz pojawiają się fałszywe relacje dotyczące przeszłości, taka właśnie była prawda.

Wygląda jednak na to, że odpowiedź Mansona nie przekonała przedstawicieli wytwórni, z którą współpracował. Ta niedawno zerwała bowiem umowę z artystą i zapowiedziała, że nie będzie pracować z nim przy żadnym przyszłym projekcie.

KOMENTARZE

Przeczytaj także