Marilyn Manson. Wytwórnia zerwała umowę z artystą po oskarżeniach o maltretowanie

/ 2 lutego, 2021

Wczoraj byłe partnerki Marilyna Mansona podzieliły się wstrząsającymi historiami, które miały miejsce podczas ich związków z artystą. Wytwórnia natychmiast zareagowała na te doniesienia.


Evan Rachel Wood, z którą Marilyn Manson chodził w latach 2007-2010 (na krótko przed rozstaniem zaręczyli się) wczoraj opublikowała post, w którym twierdzi, że padła ofiarą przemocy z jego strony. Pod jej wpisem odezwało się kilka innych kobiet, które również były w związku z Mansonem, a które miały podobne – bardzo traumatyczne – przeżycia.

Wood napisała między innymi:

Osobą, która mnie maltretowała był Brian Warner, znany także jako Marilyn Manson. Zaczął się do mnie zalecać, kiedy byłam nastolatką i okropnie się nade mną znęcał przez parę lat. Poddał mnie praniu mózgu, manipulował mną i podporządkował sobie. Mam dość życia w lęku przed zemstą, pomówieniami lub zastraszaniem. Chcę wskazać, jak niebezpiecznym człowiekiem jest i zaapelować, żeby został powstrzymany, zanim zrujnuje więcej żyć. Wspieram inne ofiary, które postanowią przerwać milczenie.

Jej cały post znajduje się na Instagramie.

Choć Manson wszystkim oskarżeniom zaprzeczył, już ponosi konsekwencje wspomnianych publikacji. Wytwórnia Loma Vista Recordings, z którą współpracował, zerwała z nim umowę ze skutkiem natychmiastowym.

W świetle dzisiejszych niepokojących zarzutów Evan Rachel Wood i innych kobiet, które skierowane były w stronę Marilyna Mansona, a które dotyczyły maltretowania, Loma Vista zaprzestaje dalszej promocji nowego albumy artysty ze skutkiem natychmiastowym. W związku z całym zajściem zdecydowaliśmy się również nie współpracować z Marilynem Mansonem przy jego kolejnych projektach.

– napisali przedstawiciele Loma Vista Recordings.

Dyskografię Mansona zamyka album „We Are Chaos” z 2020 roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także