Marilyn Manson opublikował nowy teledysk. Jest ostro! [WIDEO]

/ 18 października, 2019

 

Symbole religijne, ludzkie zwłoki, szubienice… Tak, to najnowszy teledysk Marilyna Mansona, który powstał na potrzeby znanej nam już kompozycji „God's Gonna Cut You Down”. Obrazek, który pojawił się w serwisie YouTube, wyreżyserował Tim Mattia:

Kompozycja, która właśnie doczekała się teledysku, nagrana została na potrzeby ścieżki dźwiękowej opublikowanego w 2017 roku filmu „24 godziny po śmierci”. „God's Gonna Cut You Down” kojarzy się ponadto z Johnnym Cashem, który nagrał swoją interpretację kilkanaście lat temu – ukazała się ona w 2003 roku.

%%REKLAMA%%

Marilyn Manson pracuje nad nowym albumem. W wywiadzie dla „Revolver” mówi:

Wczoraj do późna siedziałem w studiu, ukończyliśmy szóstą piosenkę, płyta więc wyjdzie jeszcze w tym roku.

Ta płyta jest jak wciśnięcie resetu. Kilkukrotne. Jak kiedy po pijaku chcecie zmienić kanał i straciliście cierpliwość. To dobra metafora mojego życia.

Ta płyta powinna nazywać się „Marilyn Manson”. Jestem na etapie życia, w którym chcę opowiadać historie i ta płyta jest jak muzeum figur woskowych moich myśli, studium komnat horroru w mojej głowie.

Marilyn Manson i Shooter Jennings nagrali też przeróbkę piosenki „The End” The Doors, która trafi na ścieżkę dźwiękową filmu „The Stand” na podstawie powieści Stephena Kinga, w którym to Marilyn Manson zagra jedną z ról.

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także