Marilyn Manson opublikował pierwsze od ponad roku oświadczenie

/ 4 marca, 2022

Wczoraj media poinformowały, że Marilyn Manson pozwał Evan Rachel Wood. Niedługo później muzyk wydał krótkie oświadczenie.


Marilyn Manson postanowił przerwać milczenie, które trwało od kilkunastu miesięcy. Artysta jest obecnie pozwany przez swoje byłe partnerki, które zarzucają mu znęcanie fizyczne i psychiczne, nękanie, a nawet gwałt.

Wczoraj amerykańskie media przekazały, że Manson postanowił odpowiedzieć na zarzuty Evan Rachel Wood. Złożył przeciwko niej pozew, w którym zarzucił jej między innymi celowe zadawanie cierpienia emocjonalnego, zniesławienie, oszustwo komputerowe i podszywanie się w internecie.

Niedługo po tym, jak te informacje ujrzały światło dzienne, Manson opublikował pierwsze od ponad roku oświadczenie. Na Instagramie napisał:

Nadejdzie czas, kiedy będę mógł podzielić się tym, co działo się w minionym roku. Do tego czasu pozwolę, aby fakty mówiły same za siebie.

Wpis w oryginale:

15 marca premierę będzie miał dwuczęściowy film „Phoenix Rising”, w którym Evan Rachel Wood przedstawia swoją wersję historii. Poniżej możecie obejrzeć jego zwiastun.

KOMENTARZE

Przeczytaj także