Marilyn Manson sprzedaje dildo z własną twarzą

/ 19 października, 2018

Z okazji zbliżającego się święta Halloween Marilyn Manson zaprezentował nową serię gadżetów, które można kupić na jego stronie. O ile dynia z wyrytym logo Marilyna Mansona nikogo nie powinna zdziwić, to już dildo, na którym widnieje twarz artysty, jak najbardziej.

Kościół Szatana wypowiedział się w kwestii Marilyna Mansona

Najnowszy produkt artysta zaprezentował na swoim Instagramie, a w opisie możemy przeczytać, że dildo o długości 20 cm i średnicy prawie 4 cm zostanie dostarczone wraz z aksamitnym futerałem z nadrukowanym podwójnym krzyżem. Twórcy podkreślają, że wizerunek Marilyna Mansona jest przyjazny dla środowiska, ale może zblaknąć po wielokrotnym użyciu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I guess this is…Halloween. #dickortreat

Post udostępniony przez Marilyn Manson (@marilynmanson)

Marilyn Manson wkrótce ruszy w kolejną część trasy promującej album „Heaven Upside Down”. Tym razem obejmie ona wyłącznie koncerty w Stanach Zjednoczonych. Ostatnia część trasy, którą odbył wraz z Robem Zombie, okazała się dla niego pechowa. Manson musiał odwołać lub przerwać kilka koncertów z powodu niedyspozycji zdrowotnej. Występ w teksańskim The Woodlands, w sierpniu tego roku, zakończył się zaledwie po czterech utworach. Problemem okazało się zatrucie pokarmowe.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także