Marilyn Manson zmusił fana do zdjęcia koszulki innego zespołu [WIDEO]

/ 9 lipca, 2018

Marilyn Manson wystąpił na Download Festival w Madrycie. Po nim grać miał Avenged Sevenfold i część fanów czekała właśnie na ich koncert. Nie mogąc się doczekać występu gwiazdy, fani ci wyli podczas koncertu Mansona. On odpłacił się im w swoim stylu.

Marilyn Manson nagrał przeróbkę przeboju z lat 80.

Manson zaprosił na scenę fana w koszulce Avenged Sevenfold i kazał mu ją zdjąć, mówiąc:

Powinieneś zdjąć tę koszulkę. To nie mój zespół. To zupełnie inny zespół. Możesz zasłonić się flagą.

Marilyn Manson jest w trakcie trasy koncertowej, promującej wydany w zeszłym roku album „Heaven Upside Down”. Płyta dotarła do ósmego miejsca na liście „Billboard” i siódmego w Wielkiej Brytanii. Jest to już drugi album Mansona, na którym muzykę skomponował słynny filmowy kompozytor Tyler Bates, aranżer, twórca bądź jeden z twórców muzyki do takich filmów, jak „Deadpool 2”, „John Wick” czy „300”.

Niedawno Marilyn Manson opublikował w sieci swoją interpretację utworu „Cry Little SisterGerarda McMahona, który pierwotnie pojawił się na ścieżce dźwiękowej filmu „Straceni chłopcy” z 1987 roku w reżyserii Joela Schumachera.

Marilyn Manson wykonuje ten utwór na żywo na swoich koncertach, mogliśmy go także usłyszeć na zakończenie niedawnego koncertu na warszawskim Torwarze. Poniżej natomiast możecie zapoznać się z wersją studyjną, która ma trafić na ścieżkę dźwiękową filmu X-Men, „The New Mutants”, a do której artysta przygotował właśnie oficjalny teledysk w reżyserii Billa Yukicha.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także