Mark Tremonti jest pewien, że Creed wróci

/ 17 stycznia, 2023


Mark Tremonti przyznał, że tylko kwestią czasu jest powrót zespołu Creed.


Mark Tremonti w wywiadzie dla „Audio Ink Radio” przyznał, że prędzej czy później powinien powrócić zespół Creed. Aktualnie grający w Alter Bridge gitarzysta uważa, że wielu fanów byłoby zawiedzionych, gdyby Creed nie powrócił.

Tremonti mówi:

Zawsze są jakieś rozmowy, ludzie przerzucają się pomysłami. Ale póki co nic nie wiadomo, bo jesteśmy zajęci Alter Bridge i ciężko nam myśleć o czymś innym. Jestem jednak pewien, że w pewnym momencie coś się stanie. Creed był kiedyś bardzo popularny. Byłaby szkoda, gdyby czegoś z tym nie zrobić. Wiem, że jest wielu fanów, którzy by się ucieszyli, jest to więc kwestia czasu.

Creed w latach 1994-2004 wydał trzy multiplatynowe albumy studyjne. Po rozstaniu ze Scottem Stappem pozostali członkowie Creed wraz z wokalistą Mylesem Kennedym założyli Alter Bridge. Creed powrócił jeszcze w latach 2009-2012 wydając album „Full Circle”.

Aktualnie Scott Stapp prowadzi działalność solową. Artysta miał wystąpić 9 marca w Warszawie, ale jego cała trasa koncertowa została odwołana. Bilety można zwracać w miejscu zakupu lub wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions.

KOMENTARZE

Przeczytaj także