Millie Bobby Brown wystąpiła z Maroon 5 [WIDEO]

/ 24 września, 2018

Millie Bobby Brown, znana jako Eleven z serialu „Stranger Things”, wystąpiła w Nashville u boku Maroon 5, gdzie zaśpiewała w utworze „Girls Like You”.

Utwór „Girls Like You” ukazał się na wydanym w 2017 roku albumie Maroon 5 „Red Pill Blues”, a w jednej z jego wersji wystąpiła raperka Cardi B. To jej partię zaśpiewała Millie Bobby Brown podczas koncertu, czym pochwaliła się na swoim Instagramie. Możecie to obejrzeć poniżej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

soooo 2nite was insane!!! i love @maroon5 and my dear friend @adamlevine

Post udostępniony przez (@milliebobbybrown)

Prace nad trzecim sezonem serialu „Stranger Things” idą pełną parą, jednak data premiery została przesunięta. Pierwotnie mówiło się, że „Stranger Things 3” trafi na Netflixa pod koniec 2018 lub na początku 2019 roku. Teraz jednak wiadomo, że stanie się to nie wcześniej niż latem 2019 roku.

W trzecim sezonie „Stranger Things” pojawią się nowi bohaterowie. Będzie to Maya Thurman-Hawke, 20-letnia córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a, która wcieli się w rolę Robin – „alternatywnej dziewczyny”, która ma odkryć mroczny sekret miasta Hawkins. A także Jake Busey (znany m.in. z takich produkcji jak „Żołnierze kosmosu” czy „Kontakt”) oraz Cary Elwes („Chwała”, „Szybki jak błyskawica” czy „Robin Hood: Faceci w rajtuzach”). Pierwszy z wymienionych wcieli się w postać Myrona Klyne'a (prostego, zepsutego polityka), drugi natomiast będzie dziennikarzem The Hawkins Post – Bruce'em.

Trzeci sezon serialu będzie liczył osiem odcinków. Jego akcja będzie toczyła się latem 1985 roku.

rf | fot. Gage Skidmore

KOMENTARZE

Przeczytaj także