Metallica zagra w przyszłym roku w Polsce!

/ 24 września, 2018

Metallica potwierdziła właśnie powrót trasy pod szyldem „WorldWired Tour” do Europy. Grupa da 25 występów w 20 krajach między 1 maja, a 25 sierpnia 2019 roku. Składać się na nią będą koncerty na stadionach, w parkach, a nawet na legendarnym zamku w Slane Castle. Co jednak najważniejsze – muzycy ponownie zagrają w Polsce – 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie! Podczas całej trasy zespołowi towarzyszyć będą grupy Ghost i Bokassa. Organizatorem jest Live Nation. 

Metallica przekroczyła kolejny próg. „Czarny album” z imponującym wynikiem

Ogólna sprzedaż biletów (od 229 do 479 zł) na koncert grupy rozpocznie się w piątek, 28 września o godzinie 10.00 na stronie www.livenation.pl. Natomiast już jutro wejściówki będą mogli nabyć członkowie Metclubu, którzy rano otrzymali wiadomości zawierające specjalne kody upoważniające do zakupu w przedsprzedaży.

Ponadto oprócz standardowych biletów, najwierniejsi fani będą mieli także okazję zakupu tzw. „Wherever I May Roam Black Ticket”, który uprawnia do wstępu na każdy z europejskich koncertów. Ilość takich wejściówek jest jednak ściśle limitowana (750 sztuk) i można go nabyć za 598 euro. 

Przypomnijmy także, że każdy zakupiony bilet łączy się z możliwością wyboru fizycznej lub digitalowej wersji ostatniego albumu – „Hardwired…To Self-Destruct”.

Po raz kolejny wszystkie bilety będą zawierały dostęp do bezpłatnego pobrania MP3 z danego koncertu, przygotowanego przez ekipę trasy. Bezpłatne pliki do pobrania z zapisem występu można otrzymać, skanując lub wprowadzając kod kreskowy z biletu na dany koncert na tej stronie.

We współpracy z CID Entertainment powraca również wyjątkowa oferta dla fanów Metalliki. Dostępne będą trzy specjalne pakiety, zawierające bilety premium i inne udogodnienia/atrakcje, takie jak możliwość wcześniejszego wejścia na teren koncertu, zwiedzanie pamiątkowego muzeum oraz spotkanie z zespołem. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Przypomnijmy: będzie to drugi koncert formacji na Stadionie Narodowym. Pierwszy raz Metallica zagrała na tym obiekcie w 2014 roku Metallica, jako headliner polskiej edycji festiwalu Sonisphere. Łącznie grupa zagrała w naszym kraju 11 razy. W tym roku muzycy zagrali 28 kwietnia w krakowskiej TAURON Arenie.

Poniżej możecie zapoznać się z pełną rozpiską koncertową:

Zespół wciąż będzie promował swój ostatni studyjny album, „Hardwired… To Self-Destruct”, który ukazał się na rynku w 2016 roku.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także