Pięcioletni syn gitarzysty Korn na scenie z zespołem ojca [WIDEO]

/ 24 września, 2018

Gitarzysta zespołu Korn, James „Munky” Shaffer, opublikował w internecie krótki film, na którym jego pięcioletni syn krzyczy do jednego z utworów zespołu.

Jonathan Davis ze łzami wspomina zmarłą żonę [WIDEO]

Film nagrano podczas próby dźwięku przed koncertem Korna w Los Angeles, a możecie go obejrzeć poniżej.

Tymczasem Korn pracuje nad nowym albumem, jednak wbrew wcześniejszym plotkom, data jego premiery nie jest jeszcze znana.

Perkusista Ray Luzier jakiś czas temu zapowiedział, że nowy album Korna ukaże się w marcu 2019 roku, teraz jednak zdementował tę wypowiedź. Perkusista napisał w swoich mediach społecznościowych:

Wbrew temu, co powiedziałem w wywiadzie dla Sabian, nie mamy jeszcze ustalonej daty premiery nowej płyty.

Grupa właśnie zakończyła krótką serię koncertów z okazji dwudziestej rocznicy wydania albumu „Follow The Leader”. Koncerty te okazały się szczególnie emocjonalne dla Jonathana Davisa, który zaledwie kilka tygodni temu stracił swoją żonę. Deven Davis zmarła w wieku 39 lat. Mimo że toczyła się sprawa rozwodowa, Jonathan i Deven pozostawali w dobrych stosunkach, a Jonathan po jej śmierci napisał:

Kochałem ją całym sobą. Kiedy była sobą, była wspaniałą żoną, matką i przyjaciółką. Deven miała ogromne serce i nigdy celowo nie skrzywdziłaby swoich dzieci ani nikogo, kogo kochała. Była niezwykle opiekuńczą, hojną, kochającą i zabawną osobą. Była pełna życia i radości i pragnęła się tym dzielić ze wszystkimi wokół. (…)

Oddałbym wszystko, by znowu trzymać ją w ramionach. Oddałbym wszystko, by moje dzieci miały matkę. Pocieszam się tym, że uwolniła się od bólu i odnalazła pokój. Deven, kocham cię. Nigdy nie pokocham nikogo, jak pokochałem ciebie i nigdy nie pogodzę się z twoją stratą.

Emocje dały o sobie znać także podczas koncertów Korna. Podczas koncertu w San Francisco, po utworze „4UDavis łamiącym się głosem przyznał: „To była ulubiona piosenka mojej żony”. Musiała upłynąć dłuższa chwila, zanim wziął się w garść.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także