Matka Stevena Adlera (ex-Guns N’ Roses) wyda książkę

/ 16 stycznia, 2017

Deanna Adler – matka Stevena Adlera, byłego perkusisty Guns N’ Roses – wyda w styczniu 2017 roku książkę pod tytułem „Sweet Child Of Mine: How I Lost My Son to Guns N' Roses”, w której opisuje karierę i nałóg syna.

Steven Adler w encyklopedii TerazRock.pl

W wywiadzie udzielonym przy okazji promocji książki Deanna powiedziała:

Napisałam ją, żeby wszyscy wiedzieli, jak to jest być matką gwiazdy rocka. Ludzie mówią mi: „masz takie szczęście, że jesteś matką gwiazdy rocka, Steven Adler jest taki wspaniały”. Chcę, żeby wiedzieli, że nie czuję się taka szczęśliwa. Mój syn jest jednym z największych narkomanów na świecie. Wszyscy wiedzą, że bierze. Nie mogę tego ukrywać. W przypadku większości rodzin, w których jest narkoman, wie o tym może z 20 osób. Ale o tym, że mój syn jest narkomanem wiedzą miliony osób. Chcę żeby ludzie poznali moją historię, to co działo się za kulisami, jak to było naprawdę.

Steven Adler zaczął brać narkotyki jeszcze jako nastolatek, na długo przed powstaniem Guns N’ Roses. Jako dwunastolatek został wyrzucony z domu i przez jakiś czas mieszkał u babci. Jako perkusista Guns N’ Roses nie potrafił poradzić sobie z nałogiem i w 1990 roku został usunięty ze składu, a jego miejsce zajął Matt Sorum. Podczas ceremonii wprowadzenia Guns N’ Roses do Rock And Roll Hall Of Fame w 2012 roku, Sorum powiedział: „Jak to w ogóle jest możliwe, żeby zostać wyrzuconym z Guns N’ Roses za branie narkotyków?” Steven Adler przez lata zmagał się z nałogami, między innymi jako członek reality show „Celebrity Rehab With Dr. Drew”. Adler nie dołączył do reaktywowanego w 2016 roku składu Guns N’ Roses, ale pojawił się gościnnie na kilku występach grupy.

W książce Deanna Adler porusza nie tylko trudne tematy. Opowiada też zabawne anegdoty, z jakimi wiąże się życie matki gwiazdy rocka.

Pewnego dnia przyszedł do mnie hydraulik. W domu mam porozwieszane wszystkie te nagrody. Zobaczył je i zapytał skąd je mam. Odpowiedziałam, że mój syn jest muzykiem. „Pani syn jest perkusistą Guns N’ Roses?”. Odparłam, że tak, a on: „Pani jest panią Adler? Do końca życia ma pani gwarantowane usługi hydrauliczne za darmo”. Podziękowałam mu, ale już więcej do niego nie zadzwoniłam. Zrobił swoje i poszedł.

Steven Adler wydał w 2010 roku autobiografię „My Appetite for Destruction: Sex, and Drugs, and Guns N' Roses”.

Guns N' Roses w Polsce

Guns N' Roses zagrają w Polsce w reaktywowanym składzie z Duffem McKaganem i Slashem. Koncert odbędzie się 20 czerwca 2017 roku na stadionie Energa w Gdańsku.

Ceny biletów na koncert Guns N’ Roses:

Trybuny (górne, nienumerowane): 227 zł

Płyta: 256 zł

Golden Cirle: 356 zł

Golden Cirle (EE): 456 zł

Trybuny (górne): 337 zł

Trybuny (dolne): 337 zł

Trybuny (premium): 456 zł

Guns N’ Roses i Steven Adler: „Out Ta Get Me”

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także