„Matrix 4” ukaże się znacznie później

/ 15 czerwca, 2020

Reżyserka Lana Wachowski oraz Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss potwierdzili, że wezmą udział w powstawaniu filmu „Matrix 4”. Zła wiadomość jest jednak taka, że film, którego premierę pierwotnie planowano na maj 2021 roku został opóźniony przez koronawirusa i aktualna data premiery zaplanowana jest na kwiecień 2022.

Przewodniczący Warner Bros., Toby Emmerich, powiedział:

Cieszymy się, że powracamy do „Matrixa” z Laną. Lana jest prawdziwą wizjonerką, oryginalnym twórcą filmów. Napisze, wyreżyseruje i wyprodukuje nowy rozdział uniwersum Matrixa.

%%REKLAMA%%

Pierwsza część „Matrixa” miała swoją premierę w 1999 roku i okazała się przełomem w dziedzinie science-fiction, a także stanowiła kolejny krok w rozwoju filmowych efektów specjalnych. Film z Keanu Reevesem w roli głównej zarobił ponad 460 milionów dolarów i zdobył cztery Oscary. Kolejne dwie części filmu ukazały się w 2003 roku.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także