Premiera „The Beatles: Get Back” przesunięta

/ 15 czerwca, 2020

Film „The Beatles: Get Back” opowiadający o końcu kariery The Beatles miał mieć swoją premierę we wrześniu, jednak nie ukaże się w tym roku. Wytwórnia Disneya, która odpowiedzialna jest za wydanie filmu zapowiedziała, że ukaże się on dopiero w sierpniu 2021 roku.

Dokument Petera Jacksona ma być rozwinięciem telewizyjnego filmu „Let It Be” z 1970 roku i dokumentować sesje nagraniowe The Beatles, którzy wraz z Philem Spectorem większość 1969 roku poświęcili na pracę nad płytą „Let It Be”. Film ma zostać wzbogacony o nigdy wcześnie niepublikowane materiały, które pokazują, a jakiej atmosferze naprawdę przebiegały ostatnie nagrania.

Paul McCartney powiedział:

Cieszę się, że Peter sięgnął do naszych archiwów i postanowił zrobić film, który opowie prawdę o sesjach nagraniowych The Beatles.

%%REKLAMA%%

W filmie ponadto ma znaleźć się w całości sekwencja koncertu The Beatles na dachu wytwórni Abbey Road.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także