„Matrix 4”. Czy przez przypadek poznaliśmy tytuł filmu?

/ 1 lutego, 2021

Nieprzemyślany post w serwisie Instagram mógł rozwiązać jedną z tajemnic związaną z nowym filmem z cyklu „Matrix”.


Czwarta odsłona kultowej serii filmów „Matrix” pojawi się w kinach 22 grudnia tego roku. To bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych premier najbliższych kilkunastu miesięcy. Choć o produkcji wiemy już całkiem sporo, nie podano jeszcze jej tytułu. Ale niewkluczone, że ten przypadkowo został zdradzony…

Specjalistka od charakteryzacji, która pracowała przy filmie, opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z prezentem, który otrzymała od reżyserki Leny Wachowski oraz producenta Jamesa McTeigue’a, a który był podziękowaniem z okazji zakończenia zdjęć. Na kartce z podziękowaniem napisano, że chodzi o film „Matrix Resurrections”. Zdjęcie szybko z serwisu zniknęło, ale jak wiadomo – internet nie zapomina.

Czy nowa część będzie zatytułowana „Matrix Resurrections” (Matrix Zmartwychwstania)? Warner Bros odmówił komentarza, ale to bardzo prawdopodobne rozwiązania. Szczególnie że pasuje do fabuły filmu – wiadomo bowiem, że uśmierceni w poprzedniej części Neo oraz Trinity powrócą.

W „Matrix 4” zagrają między innymi Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Jada Pinkett Smith, Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick czy Neil Patrick Harris.

KOMENTARZE

Przeczytaj także