Matt Cameron i Taylor Momsen zagrali utwór w hołdzie Chrisowi Cornellowi [WIDEO]

/ 19 maja, 2020

Matt Cameron – perkusista Pearl Jam, który występował również w Soundgarden – podłączył siły z liderką The Pretty Recless, Taylor Momsen, aby oddać hołd zmarłemu trzy lata temu Chrisowi Cornellowi.

Wykonali oni wspólnie pochodzącą z repertuaru Soundgarden kompozycję „Halfway There”. W związku z pandemią każde z nich było w swoim domu. Poniżej nagranie:

%%REKLAMA%%

Vicky Cornell na wojnie z muzykami Soundgarden

Przypomnijmy: członkowie Soundgarden złożyli pozew przeciwko wdowie po Chrisie Cornellu twierdząc, że Vicky Cornell przywłaszczyła pieniądze z koncertu charytatywnego „I Am The Highway: A Tribute To Chris Cornell", który odbył się w styczniu 2019 roku:

Vicky Cornell nie miała zamiaru przekazywania części bądź całych wpływów z koncertu na cele charytatywne. Zamiast tego planowała wykorzystać je dla siebie i swojej rodziny.

Vicky Cornell za pośrednictwem swojego prawnika zaprzeczyła tym zarzutom i zagroziła podjęciem kroków prawnych.

W oficjalnym oświadczeniu opublikowanym przez prawnika Vicky Cornell możemy przeczytać:

Trzej byli koledzy z zespołu Chrisa Cornella, którzy zarobili miliony dolarów na jego ciężkiej pracy, talencie i kreatywności, atakują jego spuściznę, wdowę po nim i jego dzieci za sprawą kłamliwych i złośliwych pomówień, którymi chcą odwrócić uwagę od prawdy.

Oświadczenie twierdzi, że to nie przez przypadek pozew Soundgarden wpłynął tuż przed rocznicą śmierci Cornella i rocznicą jego ślubu z Vicky.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także