Matt Sorum (eks The Cult, Guns N' Roses) wskazuje zespół, dzięki któremu zaczął grać

/ 9 lipca, 2020

Matt Sorum opublikował w swoich mediach społecznościowych post napisany przy okazji urodzin Ringo Starra. Perkusista The Beatles we wtorek skończył 80 lat.

Były perkusista Guns N’ Roses i The Cult napisał:

Zostałem perkusistą dzięki temu człowiekowi. Podobnie jak większość z nas po raz pierwszy zobaczyłem The Beatles w telewizji, kiedy przyjechali do Ameryki. Wystąpili w programie Eda Sullivana. Chociaż byłem bardzo młody, uwagę moją zwrócił ich czwarty występ z piosenką „I Feel Fine”. Potem od mojego brata Marka dostałem singla z piosenką „A Hard Day’s Night” i świat już nie był taki sam. Jestem zaszczycony, że mogę nazwać Ringo moim przyjacielem. Nadal jesteś wielką inspiracją w moim życiu.

Oprócz współpracy z wieloma zespołami, Matt Sorum ma na koncie dwa albumy solowe. Na przyszły rok zapowiada zaś wydanie autobiografii.

%%REKLAMA%%

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafiło do regularnej sprzedaży 1 lipca  i jest do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł.

rf | fot. Daigo Oliva

KOMENTARZE

Przeczytaj także