Napalm Death zapowiedzieli nowy album. Kiedy premiera?

/ 8 lipca, 2020

Brytyjscy weterani z Napalm Death zapowiedzieli właśnie nowy studyjny album. Płyta zatytułowana „Throes Of Joy In The Jaws Of Defeatism” będzie miała swoją premierę 18 września tego roku nakładem Century Media Records.

Podobnie jak w przypadku opublikowanej w 2015 roku płyty, Napalm Death wsparty został przez producenta Russa Russella. Okładkę, którą zamieszczamy poniżej, ponownie przygotował natomiast Frode Sylthe:

Na płycie „Throes Of Joy In The Jaws Of Defeatism” znajdzie się dwanaście premierowych kompozycji, których tytuły również zostały zaprezentowane:

 1. Fuck The Factoid
 2. Backlash Just Because
 3. That Curse Of Being In Thrall
 4. Contagion
 5. Joie De Ne Pas Vivre
 6. Invigorating Clutch
 7. Zero Gravitas Chamber
 8. Fluxing Of The Muscle
 9. Amoral
 10. Throes Of Joy In The Jaws Of Defeatism
 11. Acting In Gouged Faith
 12. A Bellyful Of Salt And Spleen

Pierwszym opublikowanym singlem będzie tytułowy „Throes Of Joy In The Jaws Of Defeatism”, a jego premierę zapowiedziano na lipiec.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

 • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
 • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
 • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
 • Solową karierę Slasha
 • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafiło do regularnej sprzedaży 1 lipca  i jest do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także