Matt Sorum wskazuje najbardziej niezwykły koncert Guns N' Roses

/ 13 maja, 2020

Matt Sorum dołączył do Guns N’ Roses w 1990 roku, zastępując Stevena Adlera i grał z zespołem do końca trasy promującej albumy „Use Your Illusion”. W wywiadzie dla Josha Adama Meyersa Matt został zapytany o najbardziej pamiętny koncert Guns N’ Roses.

Matt Sorum odparł:

Prawdopodobnie jednym z najbardziej niezwykłych doświadczeń był występ na koncercie pamięci Freddiego Mercury’ego [20 kwietnia 1992 roku] na stadionie Wembley. Wystąpiliśmy my, Metallica, a potem zagrał Queen. Można to obejrzeć na YouTube. To prawdopodobnie jeden z najbardziej niezwykłych koncertów. Za kulisami byli David Bowie, Annie Lennox, Robert Plant, Elton John. Elton i Axl wykonali „Bohemian Rhapsody”. Musicie to obejrzeć. Pamiętam, że poznałem Elizabeth Taylor, piłem z Lizą Minnelli i George’em Michaelem.

%%REKLAMA%%

Matt Sorum niedługo opublikuje autobiografię zatytułowaną „Double Talkin’ Jive”, w której opisuje lata spędzone na scenie w Guns N’ Roses.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także