Richie Faulkner (Judas Priest) skomentował powrót K.K. Downinga na scenę

/ 13 maja, 2020

Kilka miesięcy temu K.K. Downing powrócił na scenę ze swoim zespołem KK’s Priest. Było to o tyle duże wydarzenie, że legendarny gitarzysta Judas Priest zawiesił gitarę na kołku kilka ładnych lat temu. Choć wielokrotnie mówił o muzycznej emeryturze, ostatecznie skusił się na sceniczny powrót u boku między innymi Tima „Rippera” Owensa czy Lesa Binksa.

O powrót na scenę K.K. Downinga zapytany został Richie Faulkner, czyli jego następca w szeregach Judas Priest. Oto odpowiedź gitarzysty:

Świetnie, że Ken [K.K. Downing] znów gra. Jest na scenie ze swoim zespołem i tak powinno być. On powinien dalej być gitarzystą heavymetalowym. Cieszę się, że mogłem zobaczyć go z powrotem. Minęło zdecydowanie za dużo czasu, od kiedy można było go zobaczyć z Flying V w dłoniach. Wszyscy wiedzą, że jego powrót niezwykle mnie cieszy.

K.K. Downing opuścił szeregi Judas Priest w 2011 roku, a niedługo później jego miejsce zajął wspomniany Richie Faulkner. Legendarny zespół od tamtego czasu wydał dwa studyjne albumu i już pracuje nad kolejnym.

%%REKLAMA%%

Wywiad z wokalistą Judas Priest, Robem Halfordem, znajdziecie w majowo-czerwcowym „Teraz Rocku”, który jakiś czas temu trafił do oficjalnej przedsprzedaży. Ponadto piszemy w nim także o Danzig, Pearl Jam, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także