Me And That Man przekłada trasę koncertową na przyszły rok [OGŁOSZENIE]

/ 4 czerwca, 2020

Pandemia koronwirusa sprawiła, że zapowiedziane na kwiecień polskie koncerty Me And That Man zostały odwołane. Długo musieliśmy czekać na oficjalne oświadczenie dotyczące ich przełożenia, ale to w końcu się pojawiło. Zespół poinformował, że z powodów logistycznych koncerty odbędą się dopiero w 2021 roku.

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz ze względu na napięty grafik muzyków na drugą połowę bieżącego roku, wraz z managementem zespołu Me And That Man postanowiliśmy przesunąć trasę „New Tour, New Songs, Same Shit 2020” na wiosnę 2021 roku. Wszystkie bilety zachowują ważność, a zwracać można je w punktach zakupu. Na koncertach, które planujemy na następny rok, nie zabraknie utworów z najnowszej płyty formacji „New Man, New Songs, Same Shit” oraz możliwe , że wielu niespodzianek, nad którymi zespół już teraz pracuje.

– napisano na Facebooku Me And That Man.

%%REKLAMA%%

Wpis w oryginale:

Nergal w wirze pracy

Chociaż nowa płyta Me And That Man wyszła zaledwie dwa miesiące temu, już powstają nowe utwory zespołu. Ponadto Nergal pracuje także nad utworami Behemotha i wkrótce zamierza wejść do studia.

W wywiadzie dla „Kerrang!” Nergal powiedział:

Pracujemy z Me And That Man nad nową płytą. Właśnie jadę do studia, ale nie mogę powiedzieć, jak ta płyta będzie brzmiała, bo jest różnorodna. Będzie na niej więcej szybkich, punkowych numerów w stylu The Clash.

W domu pracuję też nad utworami Behemotha. Wkrótce wyślę je Inferno i Orionowi, a oni w domu dodadzą swoje rzeczy. Mamy już parę kawałków, a w lipcu zamierzamy nad nimi pracować wspólnie.

Ostatni album Behemotha ukazał się w 2018 roku pod tytułem „I Loved You At Your Darkest”. Tymczasem w tym tygodniu Behemoth wydał płytę EP „A Forest”, na której znalazła się przeróbka utworu The Cure i dwa niepublikowane wcześniej nagrania z sesji do ostatniej płyty.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

mg | fot. Grzegorz Gołębiowski

KOMENTARZE

Przeczytaj także