Me And That Man zagrali nowy utwór u Kuby Wojewódzkiego

/ 8 marca, 2017

Wczoraj wieczorem w programie Kuby Wójewódzkiego w telewizji TVN pojawiło się dwóch niezwykłych muzyków – Adam Nergal Darski oraz John Porter. Obaj stanowią o sile nowopowstałej formacji Me And That Man, której debiutancki album „Songs Of Love And Death” zostanie opublikowany już 24 marca.

Nergal i John Porter u Kuby Wojewódzkiego [NAJLEPSZE CYTATY]

Na potrzeby programu obaj muzycy wykonali jeden z utworów pochodzących z płyty „Songs Of Love And Death”. Mowa o „Nightride”, który swoją premierę miał właśnie w TVN-ie, ale można go również zobaczyć w serwisie YouTube:

Me And That Man w „Teraz Rocku”

W marcowym numerze „Teraz Rocka”, który trafił do kiosków 22 lutego, znajdziecie obszerny wywiad z Nergalem i Johnem Porterem, a także recenzję albumu „Songs Of Love And Death”Nergal tak opowiedział o tym, kiedy zrodził się pomysł zaproszenia Portera:

Ten pomysł zrodził się dwa lata wcześniej, kiedy Maciej Maleńczuk, nagrywając płytę „Psychocountry” zaproponował mi nagranie paru kowerów. Zrobiłem między innymi „Ring Of Fire”, który ostatecznie nie trafił na płytę, oraz „Highwayman” w wersji polskiej. Pojawił się tam obok Maleńczuka i mnie Gienek Loska, który wygrał X-Factor, i John Porter, którego zawsze ceniłem. Nikomu jeszcze o tym nie opowiadałem, ale kiedy wszystko zostało już nagrane, dopytywałem się menadżera Maleńczuka, jak wypadł John, a on powiedział: „John zaśpiewał przedziwnie, kompletnie nieczysto ale… najlepiej”. To rzeczywiście brzmiało inaczej, ale mi się spodobało.

Najnowszy numer naszego miesięcznika znajdziecie w kioskach w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym

mg I fot: kuba.tvn.pl

KOMENTARZE

Przeczytaj także