Hey z Dawidem Podsiadło. Posłuchaj wspólnego utworu

/ 8 marca, 2017

Hey z okazji Dnia Kobiet przygotował swoim fanom niespodziankę, publikując w serwisie Tidal i Youtube szczególny utwór.

Hey gra Kult. Niesamowita wersja „Arahji”

Piosenka „Błysk.adło” to nowa wersja utworu tytułowego z wydanej w 2016 roku płyty „Błysk” zaśpiewana przez Dawida Podsiadło.

Tak muzycy Hey napisali na swoim profilu Facebook.

Najmilejsi! Kobiety to istoty tkane z najszlachetniejszej materii, wszystkie, bez wyjątku! Piękne, dzielne, dumne, czułe, mądre, czasem smutne, zmęczone, przestraszone, ale ZAWSZE- WYJĄTKOWE!

Dziewczyny! Dziś dla Was, z najniższymi ukłonami, Hey w całkowicie męskim składzie, z Dawid Podsiadło na wokalu!

Celebrujcie swą kobiecość! Panowie, Chłopaki – Dołączajcie!

Hey i Dawid Podsiadło: „Błysk.adło”

Wydany na wiosnę 2016 roku album „Błysk” zespołu Hey okazał się jednym z najlepiej sprzedających polskich albumów zeszłego roku, plasując się na 12. miejscu w zestawieniu ZPAV podsumowującym ubiegły rok. „Błysk” uznany został także płytą roku w plebiscycie czytelników „Teraz Rock”, a Katarzyna Nosowska wokalistką roku. Pochodzący z płyty „Błysk” utwór „Prędko, prędzej” zajął natomiast drugie miejsce w kategorii utwór roku, ustępując miejsca „Mississippi w ogniuØrganka.

Zeszłoroczna trasa koncertowa Dawida Podsiadło „Andante Cantabile” została uznana trzecią najlepszą trasą koncertową przez czytelników „Teraz Rock”. Trasę zwieńczył wyprzedany koncert na warszawskim Torwarze. Po tym koncercie Dawid Podsiadło zapowiedział roczną przerwę od koncertowania. Zapewnił jednak, że nie rozstaje się z muzyką. W „Teraz Rocku” mówił:

Poświęcę się pracom studyjnym. Regeneracji. Rozwijaniu innych zainteresowań. I wrócę mocno. Jak najszybciej.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także