Megadeth wydaje grę związaną z albumem „Dystopia”

/ 18 kwietnia, 2017

Piętnasty studyjny album Megadeth, „Dystopia”​, który ukazał się 22 stycznia tamtego roku, promowany jest przez zespół na wiele nietypowych sposobów.

Megadeth na pierwszym w historii Boot Camp

Z płytą związanych jest wiele atrakcji, które formacja zaoferowała swoim fanom. Były to między innymi: wirtualna rzeczywistość, dzięki której można było poczuć się jak uczestnik koncertu Megadeth oraz Bootcamp w związku, z którym fani spędzili weekend w rezydencji wokalisty, Dave'a Mustaine'a. Jednak zespół wciąż pragnie dać z siebie więcej i tym razem opracował grę komputerową „Megadeth Invasion”.

Gra przypomina klasyczną strzelankę „Space Invaders”. Osoby, które dopisały się do listy Cyber Army, czyli oficjalnego fanclubu Megadeth, mogą rozpocząć rozgrywkę w specjalnie przygotowanej witrynie internetowej i mają przy tym możliwość wygrania pakietu nagród związany z najnowszym wydawnictwem.

W pakiecie tym znajdują się: autograf gitarzysty Kiko Loureiro; plakat z autografem Dave'a Mustaine'a oraz winyl „Dystopia”. Partnerzy, którzy byli współtwórcami projektu, wybiorą zwycięzcę 1 maja tego roku.

Do sieci wpłynęła również niedawno informacja o współpracy Dave'a Mustaine'a z byłym perkusistą Slipknot, Joey'em Jordisonem. Obaj udostępnili na swoich portalach społecznościowych zdjęcia ze studia nagraniowego w Nashville. To zasugerowało, że Mustaine będzie gościem na nadchodzącym albumie nowego zespołu Jordisona Vimic.

A już jesienią tego roku Megadeth przejmie role supportu legendarnego zespołu Scorpions podczas trasy koncertowej po Ameryce Północnej.

ag

KOMENTARZE

Przeczytaj także