Metallica opublikowała koncert, na którym gra „Czarny album" [WIDEO]

/ 12 maja, 2020

W 2012 roku Metallica wyruszyła w trasę koncertową, na której w całości (choć w odwróconej kolejności) wykonywała utwory z albumu „Metallica” z 1991 roku. Jeden z tych koncertów odbył się w Austrii i to właśnie on został udostępniony do obejrzenia na YouTube.

Możecie go obejrzeć poniżej.

Metallica” zwana też potocznie „Czarnym albumem” to najlepiej sprzedająca się płyta Metalliki oraz jedna z najpopularniejszych płyt w historii metalu. Na tym albumie grupa odeszła od złożonych, skomplikowanych utworów z poprzednich płyt i zaczęła grać bardziej przystępną muzykę, co dało takie przeboje jak „Enter Sandman”, „The Unforgiven” czy „Nothing Else Matters”. Dopiero w 2012 roku zespół zdecydował się wykonać ten album w całości na żywo.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także