Metallica opublikowała oficjalne nagranie pochodzące z koncertu w Warszawie [WIDEO]

/ 28 sierpnia, 2019

Jeśli chodzi o koncert na PGE Narodowym, to wszystko dzieje się zgodnie ze znanym nam dobrze planem. Po koncercie zespół Metallica przygotował specjalny film z podziękowaniami dla fanów z Polski, a teraz – kilka dni po koncercie – opublikował oficjalne nagranie pochodzące z warszawskiego występu. Wybranym przez grupę utworem okazało się „St. Anger” pochodzące z płyty o tym samym tytule.

Prezentujemy opublikowały właśnie koncertowy klip i przypominamy, że koncert został zarejestrowany w całości i będzie można kupić go w oficjalnym sklepie zespołu Metallica (w wersji mp3, flac, hd-audio, lub zamówić na płycie CD). Posłuchajcie, jak było 21 sierpnia na  PGE Narodowym:

Metallica zakończyła już europejskie tournée – podczas pożegnalnego koncertu w Mannheim zaskoczyła fanów jednym z utworów. Zakończenie trasy nie oznacza jednak dla zespołu odpoczynku…

W dniach 6 i 8 września Metallica da w San Francisco dwa koncerty z orkiestrą symfoniczną z okazji 20. rocznicy wydania płyty „S&M”. Koncerty pod hasłem „S&M2” jeszcze w tym roku trafią do kina: na 9 października zaplanowana została premiera filmu „S&M2”, w którym wystąpi Metallica oraz Orkiestra Symfoniczna San Francisco pod dyrekcją Michaela Tilsona Thomasa.

Film trafi także do polskich kin. Seanse, tak jak na całym świecie, odbędą się 9 października w wybranych kinach Cinema City. Bilety można nabywać w przedsprzedaży już teraz na stronie Cinema City.

%%REKLAMA%%

Do sprzedaży trafiło niedawno przygotowane przez naszą Redakcję Wydanie Specjalne poświęcone Metallice.

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Pismo dostępne jest w kioskach, a także w naszym sklepie w cenie 19,99 PLN.

mg | fot. Bartek Koziczyński

KOMENTARZE

Przeczytaj także