Metallica przygotowuje wyjątkowe wznowienia płyt „Load” oraz „Reload”

/ 4 lutego, 2022

Amerykański zespół poinformował swoich fanów, że przygotowuje się do wydania wznowień płyt z 1996 i 1997 roku.


Albumy „Load” oraz „Reload” doczekają się zremasterowanych wersji deluxe. Metallica poinformowała właśnie, że pracuje nad takimi wznowieniami.

Informacja została rozesłana do członków fan clubu amerykańskiej formacji. W e-mailu przeczytać mogą oni:

Pracujemy nad naszym katalogiem, aby dostarczyć Wam obszerne boxy deluxe. Nadszedł czas, żeby zająć się albumami „Load” oraz „Reload”!

Jak może pamiętacie, poprosiliśmy Was o pomoc przy składaniu pierwszych pięciu box setów, aby mieć pewność, że fani odcisną swój ślad na wszystkich tych wydawnictwach. Tym razem będzie podobnie!

Szukamy wszystkiego, co możecie mieć z okresu od sierpnia 1995 do września 1998: zdjęć z koncertów (zrobionych przez Was!) lub z meet & greet, ulotek, biletów, przepustek za kulisy i innych pamiątek, które możecie mieć w swoich zbiorach.

Na płytach „Load” i „Reload” zespół Metallica postanowił całkowicie zmienić styl i klimat swojej muzyki. Spotkało się to z mieszanymi reakcjami ze strony starszych fanów, ale ogólnie płyty okazały się sukcesem marketingowym, choć zebrały mieszane recenzje.

Więcej o tych wydawnictwach, a także wszystkich pozostałych, przeczytać możecie w „Wydaniu Specjalnym” poświęconemu Metallice:

METALLICA „WYDANIE SPECJALNE” – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także