Metallica w Polsce. Koncert wyprzedany w rekordowym czasie!

/ 28 września, 2018

O 10:00 ruszyła regularna sprzedaż biletów na polski koncert zespołu Metallica, który odbędzie się 21 sierpnia 2019 roku na PGE Nardowym. Już kilka minut po pojawieniu się wejściówek w sprzedaży, wiele osób pisało, że mimo próby zakupu punktualnie o 10:00, nie udało im się zdobyć upragnionego biletu.

Nie żyje producent albumu „Kill ‘Em All” zespołu Metallica

Te faktycznie sprzedały się niezwykle szybko, o czym poinformował organizator – Live Nation Polska – na swoim Facebooku:

Warto nadmienić, że poza pokaźną grupą osób, które próbowały kupić wejściówki w regularnej sprzedaży, te były dostępne już wcześniej – dla posiadaczy specjalnych kodów dostępnych tylko dla członków Metclubu. Wszystko to sprawiło, że ogromny PGE Narodowy wyprzedał się na pniu, niewiele wolniej, niż znacznie mniejsza Tauron Arena podczas ostatniej wizyty Metalliki w Polsce.

Z opublikowanego przez Live Nation Polska wpisu wynika jednak, że w przyszłości może pojawić się jeszcze szansa na zakup wejściówki. Trzeba mieć jednak refleks i odrobinę szczęścia.

Przypomnijmy: będzie to drugi koncert formacji na Stadionie Narodowym. Pierwszy raz Metallica zagrała na tym obiekcie w 2014 roku Metallica, jako headliner polskiej edycji festiwalu Sonisphere. Łącznie grupa zagrała w naszym kraju 11 razy. W tym roku muzycy zagrali 28 kwietnia w krakowskiej TAURON Arenie.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także