Muse. Muzycy grupy na balu maturalnym w nowym teledysku [WIDEO]

/ 28 września, 2018

Ósmy studyjny krążek formacji Muse, zatytułowany „Simulation Theory”, pojawi się na półkach sklepowych 9 listopada. Do tej pory muzycy podzielili się z fanami czterema premierowymi utworami  („Something Human”, „Thought Contagion”, „Dig Down” oraz „The Dark Side”), teraz przyszedł czas na kolejny. Poniżej możecie się zapoznać z kompozycją „Pressure”, a także z teledyskiem zrealizowanym do całości, za który odpowiada Lance Drake. 

W wideoklipie widzimy jak amerykański aktor Terry Crews (znany z reklamy Old Spice) podczas balu maturalnego zapowiada koncert formacji Muse. W dalszej części robi się zdecydowanie dziwniej, pojawiają się potwory podobne do gremlinów:

Na wersji podstawowej albumu „Simulation Theory” znajdzie się 11 premierowych kompozycji, oto tracklista:

 1. Algorithm
 2. The Dark Side
 3. Pressure
 4. Propaganda
 5. Break It To Me
 6. Something Human
 7. Thought Contagion
 8. Get Up and Fight
 9. Blockades
 10. Dig Down
 11. The Void

Okładka nadchodzącego wydawnictwa prezentuje się następująco:

Za produkcję piosenek odpowiadają Rich Costey, Mike Elizondo, Shellback oraz Timbaland.

Grupa Muse zapowiedziała także w przyszłym roku wyruszy w trasę koncertową promującą płytę. Wczoraj – w mediach społecznościowych – pojawiła się lista miast, na której… brakuje Polski. Jak jednak wynika z dopisku na samym dole, to nie koniec ogłoszeń!

Matt Bellamy, lider formacji Muse, w wywiadzie dla magazynu NME powiedział:

To będzie nasza największa trasa koncertowa, która rzuci ludzi na kolana. Pojawią się rzeczy, których wcześniej nie widzieli. […] Jesteśmy zainteresowani najnowszą technologią oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami, dlatego też zawsze myślimy o nowościach, których nikt nigdy wcześniej nie używał podczas koncertów. Coś takiego znaleźliśmy i zamierzamy to wykorzystać.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także