Metallica w Polsce. Ruszyła regularna sprzedaż biletów!

/ 28 września, 2018

Metallica potwierdziła właśnie powrót trasy pod szyldem „WorldWired Tour” do Europy. Grupa da 25 występów w 20 krajach między 1 maja, a 25 sierpnia 2019 roku. Składać się na nią będą koncerty na stadionach, w parkach, a nawet na legendarnym zamku w Slane Castle. Co jednak najważniejsze – muzycy ponownie zagrają w Polsce – 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie! Podczas całej trasy zespołowi towarzyszyć będą grupy Ghost i Bokassa. Organizatorem jest Live Nation. 

Metallica przekroczyła kolejny próg. „Czarny album” z imponującym wynikiem

Bilety w sprzedaży

Ogólna sprzedaż biletów (od 229 do 479 zł) na koncert grupy właśnie się rozpoczęła. Wejściówki można znaleźć na stronie www.livenation.pl. 

Ponadto oprócz standardowych biletów, najwierniejsi fani będą mieli także okazję zakupu tzw. „Wherever I May Roam Black Ticket”, który uprawnia do wstępu na każdy z europejskich koncertów. Ilość takich wejściówek jest jednak ściśle limitowana (750 sztuk) i można go nabyć za 598 euro. 

Przypomnijmy także, że każdy zakupiony bilet łączy się z możliwością wyboru fizycznej lub digitalowej wersji ostatniego albumu – „Hardwired…To Self-Destruct”.

Po raz kolejny wszystkie bilety będą zawierały dostęp do bezpłatnego pobrania MP3 z danego koncertu, przygotowanego przez ekipę trasy. Bezpłatne pliki do pobrania z zapisem występu można otrzymać, skanując lub wprowadzając kod kreskowy z biletu na dany koncert na tej stronie.

We współpracy z CID Entertainment powraca również wyjątkowa oferta dla fanów Metalliki. Dostępne będą trzy specjalne pakiety, zawierające bilety premium i inne udogodnienia/atrakcje, takie jak możliwość wcześniejszego wejścia na teren koncertu, zwiedzanie pamiątkowego muzeum oraz spotkanie z zespołem. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Przypomnijmy: będzie to drugi koncert formacji na Stadionie Narodowym. Pierwszy raz Metallica zagrała na tym obiekcie w 2014 roku Metallica, jako headliner polskiej edycji festiwalu Sonisphere. Łącznie grupa zagrała w naszym kraju 11 razy. W tym roku muzycy zagrali 28 kwietnia w krakowskiej TAURON Arenie.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także