Metallica zagrała przebój Accept podczas koncertu w Niemczech [WIDEO]

/ 1 maja, 2018

Podczas każdego kolejnego koncertu na europejskiej trasie Metallica wykonuje specjalny cover dla zgromadzonych pod sceną fanów. W Polsce zespół zdecydował się zagrać „Wehikuł czasu” z repertuaru grupy Dżem, natomiast podczas wczorajszego koncertu w Lipsku Rob Trujillo i Kirk Hammett wykonali przebój „Balls To The Wall” Accept.

Steve Rothery (Marillion) ponownie w Polsce

W sieci pojawiło się profesjonalne nagranie tej niezwykłej interpretacji:

Metallica przyjechała do Europy żeby zagrać w sumie dwadzieścia koncertów. W planach zostało jeszcze pięć, natomiast trasa zakończy się w połowie maja. Kilka miesięcy później zespół rozpocznie tournée po Ameryce Północnej.

Krakowski koncert na CD

Muzycy zespołu zdecydowanie rozpieszczają swoich fanów. Przypomnijmy: każdy z koncertów w ramach europejskiej trasy WorldWired jest oficjalnie rejestrowany. Następnie zapis danego występu można sobie zamówić w wersji audio za pośrednictwem sklepu internetowego Metalliki

Dlatego też wszyscy ci, którzy chcieliby przeżyć koncert w Tauron Arenie w Krakowie raz jeszcze, nie będą zdani wyłącznie na zapis amatorski w serwisie YouTube. Dwupłytowe wydanie, w cenie 19,81 dolarów (czyli niecałe 70 zł – stan na dzisiaj), można już zamawiać na stronie. Wysyłka będzie realizowana od połowy czerwca. 

Ponadto w oficjalnym sklepie grupy można nabyć, za niespełna 10 dolarów, zapisy koncertów z Chorzowa (2004 i 2008) oraz Warszawy (2010, 2012 i 2014). Wszystkie jednak dostępne są wyłącznie w formie cyfrowej. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także