Metallica zagrała słynny utwór Kansas [WIDEO]

/ 7 marca, 2019

Podobnie jak podczas tournée po Europie, Metallica podczas kolejnych amerykańskich koncertów przygotowuje coś specjalnego dla zgromadzonych fanów. Najczęściej ma to związek z miejscowością, w której akurat się znajdują.

Kirk Hammett (Metallica) wskazuje ulubione utwory z „Master of Puppets”

Podczas koncertu w Kansas sięgnęli oczywiście po kompozycję grupy… Kansas. Wybrali słynne „Carry On Wayward Son” nagrane w 1976 roku. Gitarowy cover wykonali Kirk Hammett i Rob Trujillo. Nagranie pojawiło się na Twitterze Metalliki:

Zespół koncertuje obecnie po Stanach Zjednoczonych, ale już za kilka miesięcy ponownie pojawi się na Starym Kontynencie. Metallica zagra w Polsce 21 sierpnia – jedyny tegoroczny koncert odbędzie się na PGE Narodowym.

%%REKLAMA%%

Metallica wydała 1 lutego akustyczną płytę koncertową „Helping Hands… Live & Acoustic at The Masonic” tylko na winylu i w formie streamingu. To zapis charytatywnego koncertu z listopada 2018 roku na rzecz organizacji All Within My Hands, powołanej przez sam zespół.

Więcej o tej płycie i akustycznych koncertach Metalliki w marcowym numerze „Teraz Rocka”, który od kilku dni dostępny jest w sprzedaży.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także