The Black Keys powrócili z nowym utworem. Posłuchaj „Lo/Hi” [AUDIO]

/ 7 marca, 2019

Aż pięć lat fani The Black Keys musieli czekać na premierowy materiał. Duet nie opublikował niczego nowego od czasu nominowanego do Grammy albumu „Turn Blue”, który miał swoją premierę w 2014 roku. Oczekiwanie dobiegło końca, ponieważ Dan Auerbach i Patrick Carney opublikowali właśnie kompozycję pt. „Lo/Hi”.

Utwór nagrany został w mieszczącym się w Nashville studiu Easy Eye Sound, natomiast za produkcję kawałka odpowiedzialni są członkowie The Black Keys. Poniżej oficjalny odsłuch „Lo/Hi”:

Choć nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, publikacja powyższego singla oznacza najprawdopodobniej, że na horyzoncie znajduje się nowe studyjne wydawnictwo The Black Keys. Więcej szczegółów na ten temat powinniśmy poznać wkrótce.

%%REKLAMA%%

Pochodzący z Ohio duet w swojej twórczości łączy blues rocka, punk bluesa i inidie rocka. Zespół, który funkcjonuje nieprzerwanie od 2001 roku, ma na koncie osiem studyjnych wydawnictw, z których ostatnim jest wspomniany już krążek „Turn Blue”. Do tej pory grupa nie robiła sobie aż tak długich przerw między publikacją kolejnych albumów.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także