Metallica zapowiedziała nową stronę internetową

/ 23 sierpnia, 2018

Oficjalna strona zespołu Metallica już wkrótce zmieni swój wygląd – możemy przeczytać w komunikacie. Wiadomo, że przez weekend wystąpią problemy dla użytkowników (szczegóły poniżej), natomiast już w poniedziałek powrócą wszystkie funkcje będą dostępne w nowym „opakowaniu”.

Metallica publikuje niezwykły koncertowy teledysk w 360°

Wspomniany komunikat brzmi następująco:

Czas na lifting strony Metallica.com! Pracowaliśmy w ciszy za kulisami, aby była ona płynniejsza, bardziej ekscytująca i ulepszona. Nadszedł praktycznie czas, aby odsłonić nową witrynę. Co to dla ciebie oznacza? Będziemy „w budowie” przez nadchodzący weekend, począwszy od piątku 24 sierpnia, dlatego też nie będziemy mogli przyjąć nowych członków fanclubu, nie będzie można dokonywać zmian w profilu, ani zamawiać w Met Store. Nie bój się jednak – wrócimy więksi i lepsi niż kiedykolwiek wcześniej: w poniedziałek, 27 sierpnia.

Sprawdź nową i ulepszoną stronę Metallica.com w przyszłym tygodniu, a my przekażemy kilka ważnych ogłoszeń, wprowadzimy nowe produkty do sprzedaży oraz przygotujemy cię na powrót trasy WorldWired w Ameryce Północnej, która rozpocznie się 2 września w Madison. Do zobaczenia!

We wrześniu muzycy Metalliki – tak jak już zostało wspomniane – ruszą w kolejną część amerykańskiej trasy koncertowej, podczas której cały czas będą promować swój ostatni studyjny album „Hardwired… To Self-Destruct”. Grupa ma zaplanowane koncerty aż do marca przyszłego roku.

Czy Metallica zagra w 2019 w Polsce?

Przypomnijmy: po zakończeniu tegorocznej części trasy po Starym Kontynencie (która objęła również Polskę – 28 kwietnia muzycy zagrali w krakowskiej Tauron Arenie), zespół – w poście udostępnionym w mediach społecznościowych – podziękował fanom za koncerty i podsumował występy. 

Co jednak najistotniejsze – Metallica zapowiedziała, że wróci do Europy w przyszłym roku. We wrześniu nastąpi oficjalne ogłoszenie stadionowej odsłony trasy. Grupa będzie koncertowała w tej części świata między kwietniem, a sierpniem 2019. Trzymamy więc kciuki, aby James Hetfield i spółka ponownie zawitali do naszego kraju. 

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także