Metalmania Open Air 2020 odwołana [OŚWIADCZENIE]

/ 5 czerwca, 2020

Metalmania Open Air 2020 miała być wydarzeniem wyjątkowym – przeniesiona do Warszawy, pierwszy raz na otwartej przestrzeni. Swoją obecnością miały ją uświetnić takie zespoły jak Mayhem, Candlemass czy At The Gates. Wszystko miało mieć miejsce 29 sierpnia. Impreza nie dojdzie jednak do skutku.

Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie oraz odgórne wytyczne władz niestety uniemożliwiają organizację tego festiwalu na poziomie, który zadowoliłby nas jako organizatorów, artystów, a przede wszystkim Was – fanów i uczestników festiwalu. Z żalem musieliśmy podjąć decyzję o odwołaniu tego festiwalu, ale w obliczu obecnych warunków i rzeczywistości, z jaką przyszło się mierzyć każdemu z nas, jest to jedyna słuszna i uczciwa decyzja, jaką mogliśmy podjąć.

Bilety można zwracać w punktach sprzedaży, w których zostały zakupione.

– napisał organizator na Facebooku.

%%REKLAMA%%

Wpis w oryginale:


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także