Poznaliśmy najbogatszych muzyków według „Forbes”

/ 5 czerwca, 2020

Forbes” opublikował listę stu najbogatszych celebrytów. Choć nie trafiło na nią wielu muzyków to kilka nazwisk i nazw zespołów warto odnotować. Ogólnie setka najbogatszych celebrytów w 2020 roku straciła 200 milionów dolarów w stosunku do roku poprzedniego – to efekt pandemii i odwoływania wielu imprez.

Na szczycie uplasowała się Kylie Jenner z majątkiem 590 milionów dolarów a za nią raper Kanye West z majątkiem 170 milionów dolarów. Wiele kolejnych miejsc zajęli głównie sportowcy, gwiazdy pop i aktorzy, ale są też muzycy rockowi: Elton John (miejsce 14) czy The Rolling Stones (miejsce 32). Wykonawcy grający cięższą muzykę uplasowali się blisko końca stawki. Miejsce 78. zajęła Metallica z majątkiem 40.5 miliona dolarów, miejsce 87. Bon Jovi (38 milionów), a miejsce 95. Kiss (36,5 miliona).

%%REKLAMA%%

Całe zestawienie „Forbesa” możecie znaleźć tutaj.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także