Michael Jackson. Zwiastun nowego filmu o królu muzyki pop [WIDEO]

/ 18 maja, 2018

W sieci pojawił się zwiastun filmu, który opowiada o życiu Michaela Jacksona. Jak możemy przeczytać w zapowiedziach obraz „Last Days of Michael Jackson” opowiada historię króla muzyki pop, od dorastania w Gary (stan Indiana), przez występy w zespole Jackson 5, aż po okres wyczekiwanego powrotu do występowania na żywo i w końcu przedwczesnej jego śmierci. 

The Rolling Stones rozpoczęli trasę po Europie

Dwugodzinny dokument zawiera m.in. wywiady jakich artysta udzielił przed śmiercią dziennikarzom wspomnianej już telewizji ABC, Barbarze Walters i Diane Sawyer. Trzeba zaznaczyć, że są to rozmowy, które wcześniej nie ujrzały światła dziennego.

Ze zwiastunem całości, który rozpoczyna się od montażu szybkich ujęć z życia Michaela Jacksona, możecie zapoznać się poniżej:

Pojawiają się także wymowne słowa muzyka, który jest prześladowany przez natrętnych paparazzi:

Gwiazda potrzebuje trochę przestrzeni, szansy na relaks. Ma serce, jest człowiekiem. Dajcie mu łóżko, poduszkę. 

Premiera dokumentu nastąpi w najbliższy czwartek, 24 maja, na antenie telewizji ABC. 

Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 roku po zatruciu propofolem w wieku 50 lat. Solową karierę rozpoczął w 1979, zaś szczyt jego popularności przypadł na przełom lat 80. i 90. XX wieku, kiedy to na rynku ukazały się następujące albumy: „Thriller” (1982), „Bad” (1987) oraz „Dangerous” (1991). To właśnie na nich znalazły się tak legendarne kompozycje, jak „Beat It”„Billie Jean”„Smooth Criminal” czy „Black or White”. Jego ostatni studyjny krążek, zatytułowany „Invincible”, ukazał się w 2001 roku.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także