Premiera serialu „Kobiety mafii” na Showmaxie jeszcze w tym miesiacu [ZWIASTUN]

/ 18 maja, 2018

Choć „Kobiety mafii” nie zebrały zbyt wielu entuzjastycznych recenzji, i tak całość została lepiej przyjęta niż „Botoks”. Do kin ostatni film Patryka Vegi przyciągnął ponad 2 miliony widzów, więc nie dziwnego, że reżyser kuje żelazo póki gorące. 30 maja, na platformie Showmax, zadebiutuje serial, który ma „znacząco rozbudować wątki” zapoczątkowane na dużym ekranie.

Michael Jackson. Zwiastun nowego filmu o królu muzyki pop

Reżyser swój nowy serial zapowiada następująco: 

Widzowie serialu „Kobiety mafii” dostaną zupełnie inny początek opowieści, jak również poszerzoną część filmową na wszystkich etapach historii. Podobnie jak na potrzeby filmu, tu również wykonaliśmy drobiazgową dokumentację. Odbyłem dziesiątki godzin rozmów z kobietami  mafii – żonami, córkami i kochankami gangsterów. Widzowie będą mogli zatem dowiedzieć się znacznie więcej o każdej z kobiecych postaci. Poszerzona została także historia mafii mokotowskiej. Jej gangsterzy opowiedzieli mi m. in. o realiach wojny z grupą żoliborską, co znalazło odzwierciedlenie w serialu

Vega ponadto dodaje:

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z efektu końcowego. W ocenie widzów, którzy oglądali pokazy testowe 6 odcinków „Kobiet mafii”, to mój najlepszy serial w życiu.

Widzowie będą mogli liczyć na poszerzenie wątku relacji syna Cienia (Sebastian Fabijański) i Anki (Katarzyna Warnke), a także Maćka z nianią, graną przez Agnieszkę Dygant. Podobnie jak w filmie, wątek Beli (Olga Bołądź) stanowi główną oś wydarzeń, a jej kolejne wybory nie przestają komplikować sytuacji.

W nadchodzącej produkcji pojawią się nowi bohaterowie grani przez międzynarodowego mistrza KSW w latach 2013-2016, Karola Bedorfa oraz zawodnika i komentatora MMA Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego.

Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem serialu „Kobiety mafii”:

Całość będzie składała się z sześciu odcinków. 

szy I fot: Anna Gostowska/Robert Pałka

KOMENTARZE

Przeczytaj także