Michael Poulsen przed koncertem Volbeat w Polsce: Fani są niesamowici

/ 28 listopada, 2022


Wokalista Volbeat nie może się doczekać kolejnej wizyty w Polsce.


Volbeat przyjedzie do Polski na jeden koncert już 4 grudnia 2022 roku i wystąpi w warszawskiej Hali Expo XXI. Towarzyszyć mu będą zespoły Skindred i Bad Wolves.

Grupa Volbeat regularnie występuje w Polsce. Tym razem zagra w Warszawie w doborowym towarzystwie. W wywiadzie dla „Teraz Rocka” Michael Poulsen mówi o rosnącej popularności Volbeat w naszym kraju:

Zawsze miło widzieć, że ta ciężka praca się opłaca. Jestem niezwykle dumny, że w Polsce stajemy się coraz popularniejsi, bo zawsze lubiliśmy grać w Polsce. Fani są niesamowici i gdy tam gramy, zawsze jest znakomicie. Miło widzieć, że gramy w coraz większych obiektach.

Michael cieszy się też, że na trasie towarzyszą mu zespoły Skindred i Bad Wolves:

Bardzo się z nimi lubimy, to świetne zespoły, ale staramy się izolować w swoich garderobach, żeby się nie zarazić. Nie mówię tylko o COVID, ale zawsze jest ktoś, kto ma grypę czy coś innego. COVID uświadomił nam, jak łatwo się od kogoś zarazić przez samą rozmowę. Gadamy więc czasem na korytarzu i oglądamy swoje występy, ale staramy się bardziej izolować, żeby móc dokończyć trasę.

Więcej o Volbeat przeczytacie już niedługo w „Teraz Rocku”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także