Mick Jagger trolluje syna na Instagramie

/ 11 lipca, 2018

Lucas Jagger, 21-letni syn Micka Jaggera, pochwalił się na Instagramie zdjęciem wykonanym na stadionie PGE Narodowy w Warszawie ze sceną The Rolling Stones w tle. Mick, który lubi żartobliwie komentować zdjęcia syna, nie przepuścił tej okazji.

The Rolling Stones wstrząsnęli Polską [RELACJA]

Na zdjęciu wyraźnie widać czyja to scena – cztery kolumny z czerwonym jęzorem nie pozostawiają wątpliwości, że za kilka godzin mają tu wystąpić The Rolling Stones. Mick Jagger w komentarzu do zdjęcia napisał:

Czyj to koncert?

Lucas mu odparł:

Nie jestem pewien :/

 

Fam

Post udostępniony przez Lucasjagger (@lucasjagger)

Jagger nie przepuszcza okazji, by pożartować sobie z synem na jego Instagramie. Kilka miesięcy temu Lucas opublikował zdjęcie na plaży, zanurzony po kostki w wodzie. Mick wykazał się ojcowską troską, pisząc:

Uważaj na wodę.

Ile The Rolling Stones zarobili na koncercie w Polsce?

Bagatela 5,5 miliona dolarów według informacji dziennika „Rzeczpospolita” wpadło do kasy zespołu The Rolling Stones po koncercie na PGE Narodowym. Było to bez wątpienia jedno z największych wydarzeń kulturalnych tego roku, a bilety na koncert – bardzo przecież drogie – rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Szybko stało się jasne, że grupa zarobi w Warszawie sporo pieniędzy i te przewidywania okazały się jak najbardziej słuszne.

To jednak żadne zaskoczenie, ponieważ wszystkie trasy The Rolling Stones znajdują się w czołówce najbardziej dochodowych. Nie inaczej było w ubiegłym roku, kiedy zespół w Paryżu zarobił niespełna 19 milionów dolarów (na trzech koncertach), a całe jesienne tournée zakończył z wynikiem 120 milionów dolarów. Wydaje się, że w tym roku będzie jeszcze lepiej.

rf | fot. Facebook

KOMENTARZE

Przeczytaj także