Mick Thomson (Slipknot) wyjawia, który album Metalliki go przeraził i uraził

/ 22 stycznia, 2019

W rozmowie z brytyjskim „Metal Hammerem” Mick Thomson wyjawił, że nie jest fanem albumu „Metallica” wydanego przez Metallicę w 1991 roku. Jedna z najpopularniejszych płyt muzyki rockowej najwyraźniej nie przypadła mu do gustu.

Philip Anselmo wskazuje, która płyta Metalliki nigdy nie powinna powstać

W rozmowie gitarzysta Slipknot powiedział:

Teraz, kiedy sam jestem w zespole, rozumiem, że nie można się powtarzać, ale wtedy uwielbiałem ich pierwsze cztery albumy i gdy usłyszałem „Czarny album” przeraziłem się.

Czułem się urażony i na wiele lat przestałem ich słuchać. Czy w podobny sposób zmienił się Slipknot? Nie sądzę. Poza tym ja nigdy nie ściąłem moich włosów.

Slipknot aktualnie pracuje w studiu nagraniowym, gdzie pracuje nad nowym albumem. Niedawno poznaliśmy utwór „All Out Life” zwiastujący to wydawnictwo.

Slipknot wystąpi w Polsce w ramach Mystic Festival, który odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2019 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Pozostałe ogłoszone gwiazdy to Sabaton, Within Temptation, Eluveitie, Immolation, Crowbar, Power Trip, King Diamond, Emperor, Amon Amarth, Testament, Powerwolf, Trivium, Carcass i Municipal Waste.

Metallica natomiast zagra na stadionie PGE Narodowy w Warszawie, 21 sierpnia 2019 roku. Towarzyszyć jej będzie zespół Ghost.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także