Mikkey Dee (Motörhead, Scorpions) zachorował na COVID-19 i trafił do szpitala

/ 4 lipca, 2020

Lider zespołu Dokken, Don Dokken, zdradził, że perkusista Scorpions, a wcześniej Motörhead zachorował na COVID-19 i ciężko zniósł chorobę.

W wywiadzie dla „Songfacts” Dokken powiedział:

Rozmawiałem ostatnio z Mikkeyem Dee ze Scorpions i powiedział, że razem z żoną zarazili się COVID w Australii. Byli na odludziu, a mimo to zarazili się. Powiedział mi: „Mówię ci Don, nie chcesz tego złapać. Nie mogłem wstać z podłogi”. Stracił 15 kilogramów, trafił do szpitala, był w bardzo złym stanie. Nie ma pojęcia, jak się zaraził, bo w Australii surowo przestrzegali dystansowania społecznego.

Scorpions aktualnie pracują nad nową płytą studyjną. W niedawnym wywiadzie wokalista Klaus Meine powiedział:

Mamy mnóstwo świetnego materiału, dużo ciężkich, rockowych kawałków, ale też trochę ballad. Jesteśmy podekscytowani. W tych trudnych czasach cieszymy się, że możemy wejść do studia, pracować nad nowym materiałem i oddać się kreatywności. Płyta będzie świetna.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery nowej płyty Scorpions, ale planowana jest ona na 2021 rok.

%%REKLAMA%%

Dyskografię Scorpions zamyka album „Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads” zawierający częściowo nowy materiał, a częściowo nowe wersje klasycznych nagrań grupy.


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także