Mikkey Dee (Motörhead, Scorpions) odpowiada na doniesienia, że zachorował na COVID-19

/ 7 lipca, 2020

Relacja Dona Dokkena była dość drastyczna. Przedstawił on sytuację Dee jako bardzo poważną – hospitalizacja, duża utrata wagi i różnego rodzaju inne problemy, które wywołał COVID-19. Perkusista w końcu zabrał głos w sprawie i potwierdził, że faktycznie zachorował na koronawirusa. Dodał jednak, że nie było aż tak źle, jak relacjonował to Dokken:

Miałem koronawirusa i byłem chory przez około miesiąc. Jestem jednak zdrowy od połowy kwietnia. Już w kwietniu grałem w hokeja i na perkusji. Niestety, informacje mojego przyjaciela Dona były błędne. Nie zachorowałem w Australii, złapałem wirusa w Szwecji. Nie straciłem 15 kilogramów wagi, tylko 7 kilogramów. Co jednak najważniejsze, jestem zdrowy, mam przeciwciała i czuje się znakomicie.

Mikkey Dee podziękował za wsparcie, które płynęło do niego od fanów, a także wyraził nadzieję, że jak najszybciej uda mu się wrócić na scenę.

%%REKLAMA%%

Scorpions aktualnie pracują nad nową płytą studyjną. W niedawnym wywiadzie wokalista Klaus Meine powiedział:

Mamy mnóstwo świetnego materiału, dużo ciężkich, rockowych kawałków, ale też trochę ballad. Jesteśmy podekscytowani. W tych trudnych czasach cieszymy się, że możemy wejść do studia, pracować nad nowym materiałem i oddać się kreatywności. Płyta będzie świetna.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery nowej płyty Scorpions, ale planowana jest ona na 2021 rok.

%%REKLAMA%%

Dyskografię Scorpions zamyka album „Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads” zawierający częściowo nowy materiał, a częściowo nowe wersje klasycznych nagrań grupy.


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także