Morbid Angel odwołuje trasę. Polskie koncerty nie odbędą się

/ 19 października, 2017

W lipcu zespół Morbid Angel ogłosił szczegóły europejskiej trasy koncertowej. Legendarna formacja miała w planie dwa występy w naszym kraju – 30 listopada w katowickim Mega Clubie i 1 grudnia w warszawskim klubie Proxima. Właśnie poinformowano, że żaden z koncertów na Starym Kontynencie nie odbędzie się.

Zobacz ile Guns N' Roses zarobili na koncercie w Polsce

Zespół opublikował krótkie oświadczenie:

World Management i Morbid Angel poinformowali dzisiaj, iż zapowiedziane na listopad i grudzień europejskie koncerty nie odbędą się. Powodem są przeciągające się problemy z amerykańskim Departamentem Stanu i kłopoty paszportowe. Przepraszamy promotorów i fanów, mamy nadzieję, że uda nam się rozwiązać wszystkie problemy i wrócimy do Europy w 2018 roku.

Oto lista koncertów, które w tym roku miał zagrać Morbid Angel podczas pobytu w Europie:

Zespół Morbid Angel poinformował kilka miesięcy temu, że na tegorocznych koncertach w głównej mierze zaprezentuje materiał znany z albumów „Formulas Fatal to the Flesh”, „Gateways to Annihilation” oraz „Heretic”. Nowy płyta muzyków zapowiedziana została jako powrót do klasycznego deathmetalowego brzmienia Morbid Angel – ma ona ukazać się 1 grudnia i zatytułowana została „Kingdoms Disdained”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także