Scorpions zapowiada składankę z premierowymi utworami

/ 19 października, 2017

24 listopada na półkach sklepowych pojawi się nowa składanka zespołu Scorpions zatytułowana „Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads” (w różnych wariantach – CD, vinyl, wersja cyfrowa), na której znajdziemy 17 utworów, w tym dwa całkowicie nowe. 

Mike Portnoy marzy o współpracy z liderem Opeth

Klaus Meine, wokalista Scorpions, tak mówi o nadchodzącym wydawnictwie:

Sony Music zwróciło się do nas: „No dalej, chłopaki. Macie tyle potężnych piosenek. Chcielibyśmy zebrać je razem na składance, jakiej jeszcze dotąd nie mieliście”.

W Ameryce zespół jest znany przede wszystkim z ostrzejszego materiału, utworów w rodzaju „Rock You Like a Hurricane”, z kolei w innych częściach świata popularne są ballady, jak „Still Loving You” we Francji. Ballady kochają także osoby w Azji. W Rosji uwielbiają „Wind of Change. Wszystkie te utwory mają moc, są równie potężne, jak „Rock You Like a Hurricane”. W różnych częściach świata ludzie lubią różne rodzaje muzyki. My możemy zaoferować składankę, która będzie zawierała najlepsze z naszych delikatniejszych piosenek. 

Warto zaznaczyć, że na „Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads” pojawią się dwa premierowe utwory, które grupa Scorpions zarejestrowała latem tego roku. 

Weszliśmy do studia, każdy z nas przyniósł swoje własne pomysły. Właśnie [wywiad dla SiriusXM był przeprowadzany miesiąc temu – przyp. szy] zakończyliśmy sesję nagraniową, posłuchaliśmy pierwszych miksów i całość naprawdę dobrze brzmi. Będzie to więc płyta z serii „najlepsze ballady”, ale z nowymi kompozycjami. To będzie fajny projekt

– dodaje Meine.

W związku z premierą, grupa zaprasza swoich fanów do czynnego udziału w zabawie w mediach społecznościowych, która polega na używaniu hasztagu #BornToTouchYourFeelings na Instagramie. Im więcej takich hasztagów pojawi się w sieci, tym szybciej zespół udostępni okładkę nadchodzącej składanki. Na chwilę obecną odblokowano 44% całości. Aktualny stan możecie sprawdzać na oficjalnej stronie Scorpions, pod tym adresem

Scorpions ponownie w Polsce

Po sukcesie trasy z okazji 50. rocznicy powstania i fenomenalnym występie podczas festiwalu w Oświęcimiu, formacja Scorpions po raz kolejny wyrusza na koncerty, które zaplanowano po obu stronach Atlantyku. Giganci rocka wystąpią także w hali Ergo Arena na pograniczu Gdańska i Sopotu. Koncert odbędzie się 1 grudnia.  

Do regularnej sprzedaży trafiły wejściówki na koncert Scoprions. Bilety w cenach od 195 do 355 złotych oraz wejściówki VIP, za które trzeba zapłacić 699 złotych, dostępne są w internetowych sklepach z biletami. W roli supportu zaprezentuje się zespół Nocny Kochanek.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także