Mötley Crüe wznowi działalność? Nikki Sixx zapowiada niespodziankę

/ 14 października, 2018

Z końcem 2015 roku zespół Mötley Crüe oficjalnie zakończył swoją karierę, jednak wygląda na to, że grupa nie zamierza przestać. Wiadomo, że muzycy pracują nad nowymi utworami, które trafią do filmowej biografii opartej na książce „Brud”. Basista Nikki Sixx zapowiada, że to nie koniec.

Tom Morello ocenia twórczość AC/DC i Mötley Crüe

Na swoim profilu Twitter Nikki Sixx napisał:

Kurwa, czy mogę to powiedzieć? Słucham surowych miksów nowych piosenek Mötley Crüe i brzmią surowo i prawdziwie. Wszyscy grają jak szaleni, a kawałki miażdżą. Bob Rock zadbał o brzmienie. Szykujemy też niespodziankę, która potwierdzi, że postradaliśmy zmysły.

Nikki Sixx nie wyjawił, o jaką niespodziankę chodzi. Czy możliwe jest, że grupa powróci zaledwie trzy lata po zagraniu ostatniego koncertu? Jest to możliwe tym bardziej, że działalność zespołu Sixx:A.M. na początku tego roku została zawieszona, a pozostali muzycy założyli zespół Pyromantic.

Możliwe jednak, że chodzi o coś innego, tym bardziej, że Nikki Sixx znany jest z działalności na różnych frontach. Basista pracuje między innymi nad sztuką teatralną na podstawie jego autobiografii „The Heroin Diaries”. Autobiografia „The Heroin Diaries: A Year in the Life of a Shattered Rock Star” ukazała się w 2007 roku. Towarzyszyła jej płyta „The Heroin Diaries Soundtrack”, która dała początek Sixx:A.M. Nad przeniesieniem książki na scenę lub na ekran Nikki zastanawiał się już od 2012 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także